• +370 615 55722
  • uzsakymai@casa-nova.lt
  • 08:00-17:00

3D interjero vizualizacijos

Vizualizacijos, kas tai ? 

 

Vizualizacija kompiuterinės grafikos terminais reikštų „informacijos atvaizdavimą“. Mūsų nuomone, vizualizacijos galimybės yra lygios vaizduotei. Iš tikrųjų, netgi galima būtų sakyti, jog ribų nėra (kaip ir vaizduotei). Naudojant vizualizaciją galima atvaizduoti įvairiausius dalykus: interjero detales, pastatus, augalus, gyvūnus ir t.t. Jos galimų naudoti temų spektras yra labai platus.

Brėžinių ir išklotinių skaitymas daugumai klientų – rimtas iššūkis. Norint įsivaizduoti įvairius spalvų, formų ir medžiagiškumų derinius  vienoje erdvėje reikia išlavintos vaizduotės bei erdvinio matymo. Todėl vizualizacijos klientams padeda lengviau suprasti ir pamatyti savo svajonių namus virtualioje erdvėje.

Kiekvieną kartą pradėję naują projektą, iki smulkmenų su klientais aptariame interjero detales. Nuodugniai išsiaiškiname užsakovo poreikius ir gyvenimo būdą, kad kuriamas interjeras maksimaliai atitiktų kliento lūkesčius. Kas kartą aptarimams paruošiame vizualizacijas, tai padeda kokybiškiau išnaudoti susitikimams skiriamą laiką.