• +370 615 55722
  • uzsakymai@casa-nova.lt
  • 08:00-17:00

Projektai

Interjero dizainas – verslas grįstas pasitikėjimu. Serena Williams. Šia mintimi vadovaujamės kiekvieną dieną. Casa-nova namų interjeras pritaikytas individualiems poreikiams.

Tikime, kad mūsų stiprybė – gebėjimas suprasti klientų lūkesčius ir pageidavimus, bei kurti individualius namų interjerus. Interjero dizainas – aistra, kuria dega kiekvienas mūsų komandos narys, todėl visada galime pasiūlyti profesionalų patarimus, išsamias žinias, bei geriausius sprendimus.

Casa-nova suprasti Jus! Šiuo šūkiu pasitinkame kiekvieną savo klientą. Mes didžiuojamės savo požiūriu į darbą bei santykius, kuriuos užmezgame su savo klientais. Kiekvieną kartą kartu pradedame savo kelionę siekdami įgyvendinti klientų lūkesčius. Nuo pirmos konsultacijos iki namų dekoravimo, visada stengiamės girdėti ir suprasti savo klientus. Mūsų tikslas, kad namų interjeras atitiktų visas klientų svajones.

Kuriame modernius, bei modernios klasikos namų interjerus. Gyvenamieji interjerai – mūsų specializacija. Įgyvendinti projektai nuo mažų butų, skirtų nuomai iki nuosavų namų, bei kotedžų. Taip pat darbuojamės su visuomeninės paskirties objektais: parduotuvės, ofisai. Savo klientams siūlome savo patikimų partnerių tinklą: nuo apdailos meistrų iki interjero salonų. Visus savo partnerius kruopščiai atsirinkome per ilgalaikę patirtį, todėl rekomenduodami klientams, jaučiamės ramūs dėl atliekamų darbų bei prekių kokybės.

Esant poreikiui savo klientams taip pat galime pasiūlyti ir autorinę projekto priežiūrą, kuomet mūsų specialistai prižiūrės visus įrengimo darbus, atstovaus jus bendravime su apdailos meistrais, bei gamintojais. Mes būsime atsakingi už kokybišką ir terminus atitinkantį projekto įgyvendinimą.